АКТИВНОСТИ ДРУШТВА УЧИТЕЉА

Категорија: Обавештења Објављено недеља, 23 октобар 2016 Аутор Јасна Вуковић

Током три дана, колико траје Опленачка берба на штанду Друштва учитеља, ликовне реадионице реализовало је 14 учитеља/васпитача и преко 250 деце са територије општине Топола али и случајних пролазника, гостију манифестације. Радионичари су:

1. 1.Васпитачи ПУ „Софија Ристић“ Јелица Живановић и Слободанка Васиљевић
  2. 2.Гости из Кнића ОШ „Рада Шубакић“ Наташа Белић
  3. 3.Учитељи ОШ „Милан Благојевић“ Ивана Савић, Мирјана Грастић
  4. 4.Учитељи ОШ „Карађорђе“ Јасна Вуковић, Јасмина Павлићевић и Славица Лукић
  5. 5.Учитељи ОШ „Живко Томић“ Јелена Лазић, Катарина Вученовић, Весна Ранитовић, Драгана Месаровић, Милена Тошић, Милица Мијаиловић

Ликовни конкурс Друштво учитеља традиционално расписује непосредно пред Опленачку бербу. У њему учествују ученици свих основних школа са територије општине Топола. Пристигле радове прегледају и награде доделе наставници ликовне културе Нада Стевановић и Тамара Ђорђевић. Ове године на конкурсу су учествовали и малишани из ПУ „Софија Ристић“. На адресу Друштва, ове године, стигло је преко 500 ученичких радова а најуспешнији су награђени пригодним књигама и дипломама. Ове награде додељене су последњег дана трајања манифестације на Винском тргу.