ПРОСЛАВА ВИДОВДАНА 28.06.2018. год.

Категорија: Обавештења Објављено четвртак, 28 јун 2018 Аутор Школа

Крај наставне године је уједно и најрадоснији дан за ученике и наставнике јер се тада додељују награде и истичу успеси постигнути у току године.

У ОШ „Карађорђе“ у Тополи традиционално се обележава Видовдан пригодном приредбом, поделом књижица, наградама ученику генерације, такмичарима и наставницима.  Директор школе Ивица Миливојевић поделио је награде најуспешнијим ученицима у овој школској години. Ученик генерације Катарина Спасић је поред књига и Вукове дипломе добила лаптоп. Ученици носиоци Вукове дипломе добили су вредне књиге.  Након доделе награда гости су имали прилике да уживају у приредби коју су извели ученици 3. и 4. разреда.

Ученик генерације:

Катарина Спасић – 8/1

Носиоци вукове дипломе:

8/1 – Одељенски старешина: Љиљана Петровић

- Катарина Спасић

Милан Урошевић

- Игор Спасић

8/2 – Одељенски старешина: Милан Недељковић

- Невена Урошевић

- Марија Топаловић

8/3 – Одељенски старешина: Весела Марковић

- Елена Ричковска

- Јадранка Милуновић

8/4 – Одељенски старешина: Мирко Јевтић

- Петар Павловић

Честитамо ученицима на успешно завршеној наставној години. Желимо вам пријатан летњи распуст. Видимо се 3. септембра, дана када ћемо почети ново дружење, усвајање нових знања и освариња још бољих резултата.

Колектив ОШ "Карађорђе"