Обевештење за родитеље будућих првака

Категорија: Обавештења Објављено уторак, 31 март 2020 Аутор Школа

Поштовани родитељи будућих првака

Обавештавамо Вас да ће упис деце у први разред основне школе ''Карађорђе'' у Тополи за школску 2020/21.годину који традиционално почиње 1.априла, ове године због актуелне ситуације и ванредног стања, почети касније.

Уместо уписа, родитељи и други законски застпници од среде, 1. априла могу да ступе у контакт са школом преко нове услуге ''Исказивање интересовања за упис у основну школу'' на Порталу еУправа, као и телефонским путем.

Дакле, потребно је да на поменутом Порталу попуните упитник и на тај начин пријавите дете.

Сви родитељи који ће користити ову електронску услугу , биће обавештени о датуму уписа у основну школу чим исти буде дефинисан.

По дефинисању датума уписа на порталу еУправа биће доступна услуга заказивања термина за упис и тестирање детета.

За упис детета у 1.разред није потребно доношење докумената у школу.

Контак телефон за додатне информације везане за процедуру уписа деце у 1.разред 064-2530155, психолог школе, Милијана Радосављевић Глишић

Директор школе, Ивица Миливојевић