Категорија: Угледно-огледни часови Објављено понедељак, 01 јун 2015 Аутор Снежана Вуловић

Презентација наставног предмета "  ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ " ученицима четвртог разреда

Ученици шестог разреда који похађају ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ су одржали јавни час будућим петацима. Они су имали задатак да приближе предмет свим ученицима и објасне теме и задатке који се обрађују на часовима наставе ГРАЂАНСКОГ ВАСПИТАЊА.

Показујући урађене паное на часовима , они су представили проблеме које су истраживали, поступке и начин рада, као и могућности за њихово решавање. Указали су на пријатну атмосферу на часовима, тимски рад , посету локалној заједници, занимљивост приликом испитивања. Покушали су да оставе добар утисак четвртацима како би се и они одлучили да крену њиховим стопама.

Приликом представљања својих радова ,ученици су показали изузетну вештину предавања и овом приликом се похваљују. Такође треба поменути и четвртаке који су показали висок степен заинтересованости , пажљиво слушали и учествовали у раду.

Погледај галерију >>>

Снежана Вуловић