Категорија: Усавршавање Објављено уторак, 29 децембар 2015 Аутор Дејан Ђурић

СЕМИНАР У НАШОЈ ШКОЛИ

У суботу 26. децембра 2015. године у нашој школи је одржан акредитовани семинар под називом „Обука за реализацију васпитних и образовних садржаја на интерактиван начин“. Аутори и реализатори семинара су Бранкица Ристић и Тијана Папић, а семинар је организован од стране Друштва психолога Србије и Центра за примењену психологију из Београда.

Семинару је присуствовало 25 наставника и учитеља из основних школа са подручја општине Топола. На семинару који је отпочео у 10 часова у медијатеци било је речи о: стиловима учења, планирању активности, искуствима у групном раду и осмишљавању радионица, улози наставника као водитеља и модератора радионице, начину евалуације и сузбијања различитих облика нарушавања правила понашања на часу. Колеге су имале прилику да осмисле и презентују радионице што је обогатило и продубило искуства у раду. Семинар је завршен и у потпуности реализован у 18 часова.

Дејан Ђурић     29. 12. 2015.