Дружење са пријатељима

Категорија: Овсиште Објављено уторак, 19 април 2016 Аутор Учитељи Светлана и Драган Грујић

Дружење са пријатељима из ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

(издвојено одељење у Винчи)

Основна школа „Карађорђе“ увек раширених руку и са великом радошћу дочекује драге госте. Школа у Овсишту је 15. априла 2016. године угостила колеге и ученике Основне школе „Живко Томић“ Доња Шаторња (издвојено одељење у Винчи). Учитељи Ивана Митић, Мирко Радовановић и Момир Марковић су са ученицима отишли у родну кућу Радоја Домановића. Заједно са ученицима домаћинима разгледали су обновљену библиотеку, а потом су дружење наставили у школи. Такође, организоване су спортске игре на фудбалском терену. Ученици из Винче уручили су пригодне поклоне својим другарима, а затим је организовано послужење за госте.

Хвала драгим гостима на лепом дружењу!

Учитељи Светлана и Драган Грујић